Повернутись до новин
25 червня, 2021
Зустріч громадянського суспільства з головою партії "Слуга народу" Олександром Корнієнком
Реформи сектору безпеки і оборони, антикорупційна та судова реформа - такі ключові питання порядку обговорювали під час зустрічі голови партії “Слуга народу” Олександра Корнієнка з представниками провідних громадських організацій. НАКО на зустрічі представляли виконавча директорка Олена Трегуб та зовнішня експертка Оксана Нестеренко.

Зокрема, обговорювали законопроєкт №3822 про корпоратизацію підприємств “Укроборонпрому”, який Верховна Рада буде голосувати у другому читанні вже 1 липня. Зосередили увагу на реформі Служби Безпеки. Хоч цей законопроєкт і є досить прогресивним, він має чимало “підводних каменів”, - наголосили експерти НАКО. Зокрема, у частині доступу громадськості до публічної інформації. Також пан Корнієнко пообіцяв обміркувати можливість провести громадські слухання щодо питання державної таємниці, яке ретельно досліджує і моніторить НАКО. 

Зустріч відбулася 25 червня. У ній взяли участь представники Трансперенсі Україна, Центру Протидії Корупції, Центру політико-правових реформ, Центру демократії та верховенства права, Громадянської Мережі “ОПОРА”, Фундації “DEJURE”, Реанімаційного Пакету Реформ. Учасники домовилися зустрічатися щоквартально. Сподіваємося, що до наступної зустрічі чимало зрушень з того, що обговорювали, вже буде реалізовано.